آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

امروزه یکی از مشغله های والدین، یادگیری زبانی غیر از زبان مادری از سوی فرزندانشان است اما اغلب رده ی سنی مناسب برای یادگیری فرزندانشان را نمی دانند. یادگیری زبان خارجه را از هر سنی می‌توان شروع کرد و نمیتوان برای آن محدودیت گذاشت، اما ما در این جا می‌خواهیم بهترین زمان و فرصت طلایی را پیدا کنیم.

در گذشته افراد تصور می‌کردند یادگیری زبان برای کودکان امری بی‌فایده است، اما امروزه بشر با کسب تجربه وعلم ثابت کرده نه تنها بی‌فایده نیست، بلکه مناسب ترین و بهترین سن برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر ۳ سال می‌باشد.

سنین پایین همیشه بهترین انتخاب جهت یادگیری می‌باشند حتی برای زبان دوم. کودکان بین ۲-۶ سال واکنش سریع تر و بهتری به یادگیری نشان می‌دهند. همچنین استعدادهای آنان در این سنین کشف می‌شود.

در حقیقت هر چه سن بالاتر میرود رسیدن به تسلط در زبان خارجه آن هم درحد زبان مادری بسیار دشوارتر می‌شود، ممکن است که بزرگسالان برای آن سال ها تلاش کنند اما برای کودکان بازه ی زمانی کمتری برای یادگیری لازم است.

کودکان در سنین کم، ذهنی بسیار آماده و خلاق دارند، در نتیجه سرعت یادگیری در آنها چند برابر افراد بزرگسال است. حقیقت این است که یادگیری زبان خارجه فواید روانی و ذهنی بسیاری برای کودکان به همراه دارد. ذهن کودکان پتانسیل زیادی برای یادگیری دارد در نتیجه آنها در یادگیری صدا و تلفظ کلمات بسیار موفق تر عمل می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.